Monitor ASUS TUF Gaming VG27AQ3A (90LM0940-B01970)
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 180 Гц
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...263 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...180 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync
AMD FreeSync
nVidia G-Sync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
HDR: HDR10
sRGB: 130 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
2 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Кут нахилу: -5...20 °
VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 35 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 615 × 367 × 54 мм
Розміри: 615 × 455 × 214 мм
Вага (без підставки): 3.6 кг Вага: 4.6 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 180 Гц
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...263 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...180 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync
AMD FreeSync
nVidia G-Sync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
HDR: HDR10
sRGB: 130 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
2 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Кут нахилу: -5...20 °
VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 35 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 615 × 367 × 54 мм
Розміри: 615 × 455 × 214 мм
Вага (без підставки): 3.6 кг Вага: 4.6 кг Колір рамки: чорний
| Monitor Type | не задано |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 250 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | не задано |
| Update frequency | 180 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | не задано |
| Modification | 90LM0940-B01970 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Asus |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| Webcam | Not |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Yes |
| Aspect ratio | 16:9 |
| 3D support | Not |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 2560x1440 |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen size, inches | 27-28" |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.