Personal computer 2E Decimal Intel i5-13600KF, 16Gb, F1TB, NVD3060-12, B660, G338W, (2E-10020)
| Код Товару | 2E-10020 |
|---|---|
| Назва | Комп’ютер персональний 2E Decimal Intel i5-13600KF, 16Gb, F1TB, NVD3060-12, B660, G338W, 700W, Win11, білий |
| Процесор (модель) | Intel® Core™ i5-13600KF |
| Чипсет | Intel® B660 |
| Оперативна пам"ять (об"єм, тип, тактова частота) | 16GB DDR4-3200 Gaming |
| Перший диск | SSD 1 Tb NVMe |
| Другий диск | no |
| Відеокарта | GeForce RTX 3060 12GB |
| Оптичний привід | no |
| Корпус | 2E Gaming HEXAGON (G338W) |
| Блок живлення | 700W 80+ Bronze |
| Гарантія, міс | 36 |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Система охолодження | CNPS10X PERFORMA WHITE |
| Мережеве підключення (LAN RJ-45), Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
| Бездротові інтерфейси (Wi-Fi) | - |
| Бездротові інтерфейси (Bluetooth) | - |
| Комплектація | Диски з драйверами, документація, кабель живлення |
| Порти на задній панелі (системна плата): | 2 x USB 3.2 Gen 2 ports (2 x Type-A ) 4 x USB 2.0 ports (4 x Type-A) 1 x DisplayPort 1 x HDMI® port 1 x Intel® 1Gb Ethernet port 3 x Audio jacks 1 x PS/2 Keyboard/Mouse combo port |
| Порти на задній панелі (відеокарта): | 2 x HDMI 3 x Display Port |
| Порти на передній панелі: | 2xUSB 2.0, 1xUSB 3.0, HD Audio+MIC / Power, Reset, Power LED, HDD LED |
| Вага | 7.94 |
| Додаткова інформація | Колір: білий Корпус з трьома вбудованими 120мм ARGB вентиляторами на передній панелі плюс додатково один 120мм ARGB вентилятор на задній панелі. Матеріал корпусу - сталь 0.6 мм, бічна панель із 4мм загартованого скла. На верхній панелі знімний пиловий магнітний фільтр. |
| Габарити | (ШxВxГ): 380х205х450 |
| BAREBONE система | не задано |
| Ємність SSD | не задано |
| Інтерфейси і підключення | не задано |
| Вага упаковки | 9 г |
| Виробник | 2E |
| Гарантія | 36 міс. |
| Графічний чіп | не задано |
| Кількість ядер | не задано |
| Модифікація | не задано |
| Об'єм жорсткого диска | не задано |
| Об'єм оперативної пам'яті | не задано |
| Об'єм пам'яті відеоадаптера | не задано |
| ОС | не задано |
| Процесор | не задано |
| Тип | Десктоп |
| Тип відеоадаптера | не задано |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.