Монітор PHILIPS 27E1N5600HE/00
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея : 300 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота оновлення: 75 Гц
Частота горизонтальної розгортки: 30...114 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 ° ;
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
sRGB: 114.8 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort USB-C
1 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
USB-хаб: 4 × USB 3.2 Gen 1
Вбудовані колонки: 2 × 5 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...20 °
Кріплення на стіну (VESA ): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 29 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 614 × 379 × 52 мм
Розміри: 614 × 524 × 212 мм
Вага (без підставки): 4.7 кг Вага: 6.57 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея : 300 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота оновлення: 75 Гц
Частота горизонтальної розгортки: 30...114 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 ° ;
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
sRGB: 114.8 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort USB-C
1 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
USB-хаб: 4 × USB 3.2 Gen 1
Вбудовані колонки: 2 × 5 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...20 °
Кріплення на стіну (VESA ): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 29 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 614 × 379 × 52 мм
Розміри: 614 × 524 × 212 мм
Вага (без підставки): 4.7 кг Вага: 6.57 кг Колір рамки: чорний
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x 3.5mm Mini-Jack |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Swivel screen (Pivot) |
| Monitor Type | Frameless |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 300 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | EasyRead |
| Update frequency | 75 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| Modification | 27E1N5600HE/00 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Philips |
| HDMI | Yes |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| Webcam | Yes |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 24 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 2560x1440 |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen size, inches | 27-28" |
| 3D support | Not |
| Backlight | WLED (led backlight) |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.