Монітор BENQ PD2706UA (9H.LLKLB.QBE)
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2160
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея : 250 кд/м²
Контрастність: 1200 :1
Частота оновлення: 60 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний : 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: HDR10
DisplayHDR 400
sRGB: 99 %
DCI-P3 : 95 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід USB-хаб: 4 × USB 3.2 Gen 1
Вбудовані колонки: 2 × 2.5 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу:-5...30 °
Кріплення на стіну (VESA ): 100 × 100 мм Енергоспоживання (макс.): 152 Вт Енергоспоживання (стандарт): 27 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки) ): 614 × 365.7 × 86 мм
Розміри: 614 × 553 × 459.4 мм
Вага (без підставки): 6.2 кг Вага: 10 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2160
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея : 250 кд/м²
Контрастність: 1200 :1
Частота оновлення: 60 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний : 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: HDR10
DisplayHDR 400
sRGB: 99 %
DCI-P3 : 95 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід USB-хаб: 4 × USB 3.2 Gen 1
Вбудовані колонки: 2 × 2.5 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу:-5...30 °
Кріплення на стіну (VESA ): 100 × 100 мм Енергоспоживання (макс.): 152 Вт Енергоспоживання (стандарт): 27 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки) ): 614 × 365.7 × 86 мм
Розміри: 614 × 553 × 459.4 мм
Вага (без підставки): 6.2 кг Вага: 10 кг Колір рамки: чорний
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | не задано |
| Monitor Type | не задано |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 250 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | не задано |
| Update frequency | 60 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Modification | 9H.LLKLB.QBE |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | BenQ |
| HDMI | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 3840x2160 |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen size, inches | 27-28" |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.