Presentation stand SECTOR T6 37"-70" White (T6 White)
Регулювання: нахил
Сумісність (макс. діагональ): 70"
Максимальне навантаження: 50 кг
Кут нахилу: ±12°
Кількість ступенів свободи: 1
VESA: 200 × 200
200 × 400
300 × 200
300 × 300
300 × 400
400 × 200
400 × 300
400 × 400
500 × 200
500 × 300
500 × 400
600 × 200
600 × 300
600 × 400
Розміри: 1600 × 650 × 610 мм Колір: білий
Сумісність (макс. діагональ): 70"
Максимальне навантаження: 50 кг
Кут нахилу: ±12°
Кількість ступенів свободи: 1
VESA: 200 × 200
200 × 400
300 × 200
300 × 300
300 × 400
400 × 200
400 × 300
400 × 400
500 × 200
500 × 300
500 × 400
600 × 200
600 × 300
600 × 400
Розміри: 1600 × 650 × 610 мм Колір: білий
| В наявності | Так |
| Type of | Bracket |
| Manufacturer | SECTOR |
| Type of | Outdoor, mobile |
| Load | Up to 50 kg |
| Colour | White |
| VESA | max - 600mm x 400mm |
| Weight of packing | 9 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.