Ceiling mount for TV SECTOR CM-0604T 37"-70" White (CM-0604T White)
Регулювання: нахил
висота
Сумісність (макс. діагональ): 70"
Максимальне навантаження: 50 кг
Кут нахилу: ±12°
Кількість ступенів свободи: 1
VESA: 100 × 200
150 × 100
150 × 150
200 × 100
200 × 200
200 × 400
300 × 200
300 × 300
400 × 200
400 × 300
400 × 400
600 × 200
600 × 300
600 × 400
Колір: білий
висота
Сумісність (макс. діагональ): 70"
Максимальне навантаження: 50 кг
Кут нахилу: ±12°
Кількість ступенів свободи: 1
VESA: 100 × 200
150 × 100
150 × 150
200 × 100
200 × 200
200 × 400
300 × 200
300 × 300
400 × 200
400 × 300
400 × 400
600 × 200
600 × 300
600 × 400
Колір: білий
| В наявності | Так |
| Type of | Bracket |
| Manufacturer | SECTOR |
| Colour | White |
| VESA | max - 600mm x 400mm |
| Type of | Ceiling |
| Load | Up to 50 kg |
| Weight of packing | 9 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.