Monitor ACER Nitro VG271UM3bmiipx (UM.HV1EE.301)
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9 Тип матриці: IPS Частота оновлення: 165 Гц Час відгуку: 0.5 мс Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 100000000 :1
Частота вертикальної розгортки 48...180 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync
AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
HDR: HDR10
DCI-P3: 95 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
2 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Кут нахилу: -5...20 °
VESA: 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 62 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 614 × 367 × 66 мм
Розміри: 614 × 475 × 240 мм
Вага (без підставки): 4.05 кг Вага: 5.5 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9 Тип матриці: IPS Частота оновлення: 165 Гц Час відгуку: 0.5 мс Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 100000000 :1
Частота вертикальної розгортки 48...180 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync
AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
HDR: HDR10
DCI-P3: 95 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
2 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Кут нахилу: -5...20 °
VESA: 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 62 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 614 × 367 × 66 мм
Розміри: 614 × 475 × 240 мм
Вага (без підставки): 4.05 кг Вага: 5.5 кг Колір рамки: чорний
| Position adjustment | Tilt adjustment |
| Monitor Type | Frameless |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 250 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Blue Light Filter |
| Update frequency | 165 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x GPON uplink портРОN 1310/ 1490 nm длина в (EPON GEPON ONU/ONT SFP Stick (MAC Address Supported)) Audio combo port |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Modification | UM.HV1EE.301 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Acer |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| Webcam | Not |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Yes |
| Aspect ratio | 16:9 |
| 3D support | Not |
| Backlight | WLED (led backlight) |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 2560x1440 |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen size, inches | 27-28" |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.