Монітор GIGABYTE M27U (M27U Gaming Monitor)
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2160
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 160 Гц
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 400 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота вертикальної розгортки: 48...160 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрана: Adaptive Sync
AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: DisplayHDR 600 sRGB: 129% DCI-P3: 95% Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort USB-C
2 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід USB-хаб: 3 × USB 3.2
Вбудовані колонки: 2 × 3 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...20 °
VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 27 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри (без підставки): 615.67 × 371.15 × 60.3 мм
Розміри: 615.67 × 517.65 × 193.63 мм
Вага (без підставки): 4.56 кг Вага: 6.48 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2160
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 160 Гц
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 400 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота вертикальної розгортки: 48...160 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрана: Adaptive Sync
AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: DisplayHDR 600 sRGB: 129% DCI-P3: 95% Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort USB-C
2 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід USB-хаб: 3 × USB 3.2
Вбудовані колонки: 2 × 3 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...20 °
VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 27 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри (без підставки): 615.67 × 371.15 × 60.3 мм
Розміри: 615.67 × 517.65 × 193.63 мм
Вага (без підставки): 4.56 кг Вага: 6.48 кг Колір рамки: чорний
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 400 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | CrossHair |
| Update frequency | 160 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x H eadphone |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Tilt adjustment |
| Monitor Type | Frameless |
| Modification | M27U Gaming Monitor |
| Manufacturer | Gigabyte |
| Type of | Monitor |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Yes |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Yes |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Backlight | WLED (led backlight) |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 3840x2160 |
| Matrix type | IPS |
| Screen size, inches | 27-28" |
| 3D support | Not |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.