CCTV camera DAHUA DH-HAC-HFW1801TLMP-IL-A (2.8) (DH-HAC-HFW1801TLMP-IL-A (2.8mm ))
Форм-фактор: спрямована
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Роздільна здатність: 8 Мп
Світлосила: F2.0
Світлочутливість: 0.001 люкс
Кут огляду по горизонталі: 106 °
Кут огляду по вертикалі: 56 °
Кут огляду по діагоналі: 125 °
Кут панорамування: 0...360 °
Кут нахилу: 0...90 °
Підсвічування, до: 40 м
Тип відеосигналу: CVBS
AHD
HD-CVI
HD-TVI
Максимальна роздільна здатність відео: 3840 × 2160
Розширені функції: детектор руху
Технології поліпшення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)<
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ Аудіовхід: вбудований мікрофон Аудіовиход: відсутній Стандарт захисту: IP67 Робоча температура: -40...60 °C
Макс. робоча вологість: 90% Макс. споживана потужність: 6 Вт Живлення: DC 12 В Розміри: 198.4 × 80.2 × 76.2 мм
Вага: 300 г
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Роздільна здатність: 8 Мп
Світлосила: F2.0
Світлочутливість: 0.001 люкс
Кут огляду по горизонталі: 106 °
Кут огляду по вертикалі: 56 °
Кут огляду по діагоналі: 125 °
Кут панорамування: 0...360 °
Кут нахилу: 0...90 °
Підсвічування, до: 40 м
Тип відеосигналу: CVBS
AHD
HD-CVI
HD-TVI
Максимальна роздільна здатність відео: 3840 × 2160
Розширені функції: детектор руху
Технології поліпшення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)<
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ Аудіовхід: вбудований мікрофон Аудіовиход: відсутній Стандарт захисту: IP67 Робоча температура: -40...60 °C
Макс. робоча вологість: 90% Макс. споживана потужність: 6 Вт Живлення: DC 12 В Розміри: 198.4 × 80.2 × 76.2 мм
Вага: 300 г
| В наявності | Так |
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | HD-CVI |
| Resolution | 8 MP |
| Type of shell | Directed |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/2.7" |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 40 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.