Стрічка для принтера етикеток Brother TZE131
Brother 12mm Laminated clear, Print black (TZE131) - ламінована клейка стрічка.
| В наявності | Так |
| Type of | Cartridge |
| Manufacturer | Brother |
| View | Laminated |
| Ink color | не задано |
| Colour | не задано |
| Feature | Rectangular |
| Tape width | 12 mm |
| Compatible with brand devices | не задано |
| Tape length | 8 m |
| Compatibility | не задано |
| Compatibility with models | не задано |
| Ribbon color | Transparent |
| For printer | не задано |
| Compatible with brand devices | не задано |
| Text color | The black |
| Colour | не задано |
| Compatibility | не задано |
| Weight of packing | 9 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.