Monitor LENOVO T24v-30 (63D8MAT3UA)
Діагональ екрану: 23.8"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 4 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея : 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 3000 :1
Частота оновлення: 75 Гц
Частота горизонтальної розгортки: 15...84 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн sRGB: 99% Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × HDMI
1 × VGA
USB-хаб: 3 × USB 3.2
1 × USB 2.0
Вбудовані колонки: 2 × 3 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...23.5 °
Кріплення на стіну (VESA ): 100 × 100 мм Енергоспоживання (макс.): 60 Вт Енергоспоживання (стандарт): 18 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки) ): 539.8 × 363.3 × 53.9 мм
Розміри: 539.8 × 387.8 × 199.7 мм
Вага (без підставки): 4 кг Вага: 6 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 4 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея : 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 3000 :1
Частота оновлення: 75 Гц
Частота горизонтальної розгортки: 15...84 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн sRGB: 99% Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × HDMI
1 × VGA
USB-хаб: 3 × USB 3.2
1 × USB 2.0
Вбудовані колонки: 2 × 3 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...23.5 °
Кріплення на стіну (VESA ): 100 × 100 мм Енергоспоживання (макс.): 60 Вт Енергоспоживання (стандарт): 18 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки) ): 539.8 × 363.3 × 53.9 мм
Розміри: 539.8 × 387.8 × 199.7 мм
Вага (без підставки): 4 кг Вага: 6 кг Колір рамки: чорний
| Image Enhancement Technologies | Eye Comfort |
| Update frequency | 70 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x USB 2.0 |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Monitor rotation (Swivel) |
| Monitor Type | Frameless |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 250 cd/m 2 |
| Modification | T24v-30 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Lenovo |
| HDMI | Yes |
| VGA | Yes |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Backlight | WLED (led backlight) |
| Monitor diagonal | 23,8 |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen size, inches | 23-23,8" |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.