Монітор IIYAMA G-Master GB2790QSU-B5 Gold Phoenix
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея : 400 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 80000000 :1
Частота оновлення: 240 Гц
Частота горизонтальної розв'язки 31...352 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...240 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
HDR: DisplayHDR 400
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × HDMI
Аудіороз'єм: вихід
USB-хаб: 2 × USB 3.2 Gen 1
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...23 °
Кріплення на стіну (VESA ): 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 33 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри: 614 × 400 × 214 мм
Вага: 5.7 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея : 400 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 80000000 :1
Частота оновлення: 240 Гц
Частота горизонтальної розв'язки 31...352 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...240 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
HDR: DisplayHDR 400
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × HDMI
Аудіороз'єм: вихід
USB-хаб: 2 × USB 3.2 Gen 1
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...23 °
Кріплення на стіну (VESA ): 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 33 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри: 614 × 400 × 214 мм
Вага: 5.7 кг Колір рамки: чорний
| Position adjustment | Swivel screen (Pivot) |
| Monitor Type | Frameless |
| Brightness | 400 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Flicker Free |
| Update frequency | 240 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x H eadphone |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Modification | GB2790QSU-B5 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | IIYAMA |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Yes |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Backlight | WLED (led backlight) |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 2560x1440 |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen size, inches | 27-28" |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.