Монітор IIYAMA ProLite T2252MSC-B2
Діагональ екрану: 21.5"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея : 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота оновлення: 60 Гц
Частота горизонтальної розгортки: 30...83 кГц
Частота вертикальної розгортки: 50...75 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × HDMI
Аудіороз'єм: вихід
USB-хаб: 2 × USB 3.2 Gen 1
Вбудовані колонки: 2 × 1 Вт
Кут нахилу: -5...90 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 11 Вт Енергоспоживання (очікування): 1.5 Вт Розміри: 493.5 × 361.5 × 239.5 мм
Вага: 4.5 кг
Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея : 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота оновлення: 60 Гц
Частота горизонтальної розгортки: 30...83 кГц
Частота вертикальної розгортки: 50...75 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × HDMI
Аудіороз'єм: вихід
USB-хаб: 2 × USB 3.2 Gen 1
Вбудовані колонки: 2 × 1 Вт
Кут нахилу: -5...90 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 11 Вт Енергоспоживання (очікування): 1.5 Вт Розміри: 493.5 × 361.5 × 239.5 мм
Вага: 4.5 кг
Колір рамки: чорний
| Update frequency | 60 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x H eadphone |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Tilt adjustment |
| Monitor Type | Frameless |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 250 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Low Blue Light |
| Modification | T2252MSC-B2 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | IIYAMA |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 21,5 |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen size, inches | 21-22" |
| 3D support | Not |
| Backlight | WLED (led backlight) |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.