IP camera DAHUA DH-IPC-HDBW2841R-ZAS (2.7-13.5) (DH-IPC-HDBW2841R-ZAS (2.7-13.5mm ))
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 8 Мп
Розмір матриці: 1/2.7"
Роздільна здатність відео: 3840×2160 @20 к/сек., 2688×1520 @ 25 к/сек.
Формат стиску: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: варіофокальний
Фокусна відстань: 2.7...13.5 мм
Світлосила: F1.5
Кут огляду по горизонталі:113 °
Кут огляду по вертикалі: 58 °
Кут огляду по діагоналі: 138 °
Кут огляду по горизонталі: панорамування: 355 °
Кут нахилу: 0...67 °
Світлочутливість: 0.0008 люкс
Підсвічування, до: 40 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології поліпшення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення) HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: 1 вхід + вбудований мікрофон
Тривожні входи/виходи: 1/1
Сирена: відсутня Живлення: DC 12V, PoE (802.3af) Макс. споживана потужність: 7.3 Вт
Стандарт захисту: IP67 Антивандальний захист: IK10
Діапазон робочих температур:-30...60 °C
Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 122 × 93.4 мм
Вага: 510 г
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 8 Мп
Розмір матриці: 1/2.7"
Роздільна здатність відео: 3840×2160 @20 к/сек., 2688×1520 @ 25 к/сек.
Формат стиску: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: варіофокальний
Фокусна відстань: 2.7...13.5 мм
Світлосила: F1.5
Кут огляду по горизонталі:113 °
Кут огляду по вертикалі: 58 °
Кут огляду по діагоналі: 138 °
Кут огляду по горизонталі: панорамування: 355 °
Кут нахилу: 0...67 °
Світлочутливість: 0.0008 люкс
Підсвічування, до: 40 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології поліпшення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення) HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: 1 вхід + вбудований мікрофон
Тривожні входи/виходи: 1/1
Сирена: відсутня Живлення: DC 12V, PoE (802.3af) Макс. споживана потужність: 7.3 Вт
Стандарт захисту: IP67 Антивандальний захист: IK10
Діапазон робочих температур:-30...60 °C
Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 122 × 93.4 мм
Вага: 510 г
| В наявності | Так |
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 8 MP |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.7 - 13.5 mm |
| Matrix Format | 1/2.7" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 40 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.