TV wall mount GEMBIRD WM-65T-02 32"-65" Black
Регулювання: нахил
Сумісність (макс. діагональ): 65"
Максимальне навантаження: 30 кг
Кут нахилу: +5°/ -8°
VESA: 100 × 100
100 × 200
150 × 100
150 × 150
200 × 100
200 × 200
300 × 200
400 × 200
Відстань від площини кріплення: 53 мм
Розміри: 53 × 432.5 × 230 мм
Вага: 2.15 кг
Колір: чорний
Сумісність (макс. діагональ): 65"
Максимальне навантаження: 30 кг
Кут нахилу: +5°/ -8°
VESA: 100 × 100
100 × 200
150 × 100
150 × 150
200 × 100
200 × 200
300 × 200
400 × 200
Відстань від площини кріплення: 53 мм
Розміри: 53 × 432.5 × 230 мм
Вага: 2.15 кг
Колір: чорний
| В наявності | Так |
| Type of | Bracket |
| Manufacturer | Gembird |
| Colour | The black |
| VESA | 400mm x 200mm |
| Type of | Wall |
| Load | Up to 30 kg |
| Weight of packing | 9 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.