Монітор BENQ PD3205UA (9H.LKGLA.TPE)
Діагональ екрану: 31.5"
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2160
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 60 Гц
Час відгуку: 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 20000000 :1
Технологія адаптивного оновлення : Adaptive Sync
AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
HDR: HDR10
sRGB: 99% Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort USB-C
1 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід USB-хаб: 3 × USB 3.2
1 × USB-C 3.2 Gen 1
Вбудовані колонки: 2 × 2.5 Вт Ергономіка: регулювання по висоті орієнтація пейзаж/портрет (Pivot) Кут нахилу: -5...30 VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (макс.): 168 Вт Енергоспоживання (стандарт): 31 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки) ): 714.7 × 422 × 82.4 мм
Розміри: 714.7 × 581.2 × 459.4 мм
Вага (без підставки): 6.3 кг Вага: 10.1 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2160
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 60 Гц
Час відгуку: 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 20000000 :1
Технологія адаптивного оновлення : Adaptive Sync
AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
HDR: HDR10
sRGB: 99% Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort USB-C
1 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід USB-хаб: 3 × USB 3.2
1 × USB-C 3.2 Gen 1
Вбудовані колонки: 2 × 2.5 Вт Ергономіка: регулювання по висоті орієнтація пейзаж/портрет (Pivot) Кут нахилу: -5...30 VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (макс.): 168 Вт Енергоспоживання (стандарт): 31 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки) ): 714.7 × 422 × 82.4 мм
Розміри: 714.7 × 581.2 × 459.4 мм
Вага (без підставки): 6.3 кг Вага: 10.1 кг Колір рамки: чорний
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 250 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | не задано |
| Update frequency | 60 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | не задано |
| Monitor Type | не задано |
| Modification | 9H.LKGLA.TPE |
| Manufacturer | BenQ |
| Type of | Monitor |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Yes |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 31.5 |
| Screen resolution | 3840x2160 |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| 3D support | Not |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.