IP camera DAHUA DH-IPC-HDBW1230E-S5 (2.8)
Застосування: внутрішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 1920×1080 @25 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F2.0
Кут огляду по горизонталі: 102°
Кут огляду по вертикалі: 54°
Кут огляду по діагоналі: 120°
Кут панорамування: 355°
Кут нахилу: 0...65°
Світлочутливість: 0.01 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Локальне сховище: відсутня
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
Аудіовхід: відсутній
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 5.1 Вт
Стандарт захисту: IP67
Антивандальний захист: IK10
Оперативна пам'ять: 64 МБ
Flash-пам'ять: 16 МБ
Діапазон робочих температур: -40 ... 60 ° C
Колір: білий
Розміри: ø109.9 × 81 мм
Вага: 350 г
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 1920×1080 @25 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F2.0
Кут огляду по горизонталі: 102°
Кут огляду по вертикалі: 54°
Кут огляду по діагоналі: 120°
Кут панорамування: 355°
Кут нахилу: 0...65°
Світлочутливість: 0.01 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Локальне сховище: відсутня
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
Аудіовхід: відсутній
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 5.1 Вт
Стандарт захисту: IP67
Антивандальний захист: IK10
Оперативна пам'ять: 64 МБ
Flash-пам'ять: 16 МБ
Діапазон робочих температур: -40 ... 60 ° C
Колір: білий
Розміри: ø109.9 × 81 мм
Вага: 350 г
| В наявності | Так |
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/2.8" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 30 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.