Monitor PHILIPS (49M2C8900/00)
Діагональ екрану: 49"
Максимальна роздільна здатність: 5120 × 1440
Співвідношення сторін: 32:9 Тип матриці: OLED
Час відгуку: 0.03 мс Поверхня екрану: матова Яскравість дисплея : 250 кд/м²
Контрастність: 15000000 :1
Частота оновлення: 240 Гц
Частота горизонтальної розгортки: 30...388 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...240 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 ° ;
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: HDR10
DisplayHDR 400
sRGB:&153.1 % Adobe RGB:125.2 %
DCI-P3: 99%
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort USB-C
2 × HDMI
USB-хаб: 4 × USB 3.2 Gen 1
Вбудовані колонки: 2 × 7.5 Вт, підсилювач 15 Вт Ергономіка: регулювання по висоті Кут нахилу: -5...15 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 163 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 1195 × 369 × 181 мм
Розміри: 1195 × 544 × 359 мм
Вага (без підставки): 10.82 кг Вага: 13.96 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 5120 × 1440
Співвідношення сторін: 32:9 Тип матриці: OLED
Час відгуку: 0.03 мс Поверхня екрану: матова Яскравість дисплея : 250 кд/м²
Контрастність: 15000000 :1
Частота оновлення: 240 Гц
Частота горизонтальної розгортки: 30...388 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...240 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 ° ;
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: HDR10
DisplayHDR 400
sRGB:&153.1 % Adobe RGB:125.2 %
DCI-P3: 99%
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort USB-C
2 × HDMI
USB-хаб: 4 × USB 3.2 Gen 1
Вбудовані колонки: 2 × 7.5 Вт, підсилювач 15 Вт Ергономіка: регулювання по висоті Кут нахилу: -5...15 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 163 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 1195 × 369 × 181 мм
Розміри: 1195 × 544 × 359 мм
Вага (без підставки): 10.82 кг Вага: 13.96 кг Колір рамки: чорний
| Position adjustment | Monitor rotation (Swivel) |
| Monitor Type | Frameless |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 250 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Flicker-Free |
| Update frequency | 240 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x 3.5mm Mini-Jack |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Modification | 49M2C8900/00 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Philips |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Yes |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | White |
| For gamers | Yes |
| Aspect ratio | 32:9 |
| 3D support | Not |
| Monitor diagonal | 49 |
| Screen resolution | 5120x1440 |
| Matrix type | OLED |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.