Headphones XTRIKE ME GH-904 Black, Mini jack 3.5 mm + USB, on-ear, with microphone, pi (6932391924471)
XTRIKE ME GH-904 ігрова гарнітура, забезпечує глибокий резонуючий бас і кристально чіткі високі і середні частоти. Завдяки цьому звук буде об"ємним і надзвичайно реалістичним, так що геймер отримає більше задоволення від віртуальних битв і зможе своєчасно виявити своїх супротивників.
Максимальний комфорт м"які амбушюри виготовлені з дихаючого матеріалу, вони не дозволяють шкірі потіти при тривалому носінні і захищають від зовнішніх шумів. Легке наголов"я з автоматичним регулюванням гарантує чудову посадку.
Мікрофон дає можливість спілкуватися з товаришами по команді, віддавати накази, просити поради і обговорювати подальші дії.
Яскраве підсвічування дозволяє користуватися гарнітурою в темряві.
| Интерфейс | USB |
| Диапазон частот | 20Hz-20kHz |
| Чувствительность | 98±3dB |
| Длинна кабеля | 2м |
| Подсветка | RGB |
| Совместимость | Windows 8, Windows 10, Windows 11, Linux та Mac |
| Диаметр динамика | 50мм |
| Сопротивление | 20 Ом |
| Микрофон | φ6*5мм |
| Гарантийный срок | 1 год |
| Количество в коробе | 20шт |
| Артикул | GH-904 |
| В наявності | Так |
| Type of | Headphones |
| Manufacturer | Xtrike |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.
See also
Гарнітура Trust GXT492SM Carus Superman edition, 3.5мм, синій (25739 TRUST)
Art: 25739 TRUST
ID: 976233
Комплект миші та навушники Jedel CP06. Навушники: &phi,50 мм, мікрофон, RGB, кабель 2.0 м. Миша:
Art: Jedel CP06
ID: 974584
Гарнітура Acefast H5 ANC, Bluetooth, Milky white (6974316284284)
Art: 6974316284284
ID: 965355
Shipping
Shipping options:
Payment
Payment options:
Warranty, Exchange/Refund
Warranty service is provided by the manufacturer, its period is specified in the coupon and on the website. The warranty period depends directly on the manufacturer and is valid for the entire time. They are denied warranty service only if the goods were damaged or a breakdown occurred due to the user's fault.
If the warranty card does not come bundled with instructions, the store issues it. Representative offices of manufacturers in Ukraine assume responsibility for warranty service.
At the end of the warranty period, experts at the exe.ua service center are ready to help with the repair and maintenance of any equipment.
According to the law, the buyer has the right to return the product without giving a reason within 14 days, but in this case it should not be used, all documents and packaging to it are saved. Kievans will be able to arrive at the address. Riga 8A, BC "Fargo", of. 106 Monday through Friday. Opening hours from 12:00 to 18:00. You should have a purchase check and an ID with you. For residents of other cities it is possible to exchange, service and return by sending to the "New Mail" in the package must attach a scan copy of the warranty card.