Apple Studio Display - Standard Glass - Tilt- and Height-Adjustable Stand,Model A2525 (MK0Q3GU/A)
| Monitor Type | не задано |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 600 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | не задано |
| Update frequency | 60 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | не задано |
| Modification | MK0Q3GU/A |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Apple |
| HDMI | Not |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Not |
| DisplayPort USB-C | Yes |
| Webcam | Yes |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Colour | White |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| 3D support | Not |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 5120x2880 |
| Matrix type | IPS |
| Screen size, inches | 27-28" |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.