Монітор Asus 27 '' VZ27EHF (90LM07B0-B01470) IPS Black, 1920x1080 (100 Гц), 1 мс, 250 кд/м 2, HDMI
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 100 Гц
Час відгуку: 1 мс
Час відгуку (MPRT): 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1300 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...110 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...100 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрана: Adaptive Sync
Кут огляду горизонтальний:178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
Відеороз'єми: 1 × HDMI
Кут нахилу: -5...23 °
VESA: 75 × 75 мм Енергоспоживання (стандарт): 21 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 612.3 × 356.7 × 38.5 мм
Розміри: 612.3 × 433.5 × 209.8 мм
Вага (без підставки): 3.1 кг Вага: 3.5 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 100 Гц
Час відгуку: 1 мс
Час відгуку (MPRT): 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1300 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...110 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...100 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрана: Adaptive Sync
Кут огляду горизонтальний:178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
Відеороз'єми: 1 × HDMI
Кут нахилу: -5...23 °
VESA: 75 × 75 мм Енергоспоживання (стандарт): 21 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 612.3 × 356.7 × 38.5 мм
Розміри: 612.3 × 433.5 × 209.8 мм
Вага (без підставки): 3.1 кг Вага: 3.5 кг Колір рамки: чорний
| Image Enhancement Technologies | не задано |
| Update frequency | 100 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | не задано |
| Monitor Type | не задано |
| VESA | 75mm x 75mm |
| Brightness | 250 cd/m 2 |
| Modification | 90LM07B0-B01470 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Asus |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Not |
| DisplayPort USB-C | Not |
| Webcam | Not |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Backlight | WLED (led backlight) |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Matrix type | IPS |
| Screen size, inches | 27-28" |
| 3D support | Not |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.