Laptop Lenovo V15 G4 IRU (83A1006MRA)
Ноутбук Lenovo V15 G4 IRU (83A1006MRA), 15.6'' FullHD (1920x1080) IPS LED матовий / Intel Core i3-1315U (1.2 - 4.5 ГГц) / RAM 8 ГБ (Max 16 ГБ) Graphics / без ОП / Wi-Fi / BT / веб-камера / Windows 11 Pro / MIL-STD-810H / TPM / пластик / 1.65 кг / чорний
| Laptop type | For work and study |
| Screen surface | Matt |
| Optical drive | No ODD |
| Memory slots | 1 x SO-DIMM |
| Graphics chip | Intel UHD Graphics |
| Number of Cores | 6 |
| В наявності | Так |
| Update frequency | 60 Hz |
| Manufacturer | Lenovo |
| Type of | A laptop |
| Webcam | Yes |
| Wireless technology | Bluetooth |
| Warranty | 12 months |
| Screen size, inches | 15.6 |
| Laptop diagonal | 15 inches |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Colour | The black |
| Safety | не задано |
| GPU family | Built-in GPU |
| Graphics card type | Integrated |
| Memory type | DDR4 |
| Memory | 8 GB |
| Hard disk capacity | 0 |
| SSD capacity | 256 GB |
| Processor family | Intel Core i3 |
| Network adapter Voltronic JP1081B/KY-RD9700 1хGE LAN | There is |
| OS | Windows 11 Pro |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.