Smartphone SIGMA MOBILE X-treme PQ55 6/64GB Black (PQ55 BLACK) (X-treme PQ55 BL)
Операційна система: Android
Технології зв'язку: GSM (2G)
HSPA (3G)
LTE (4G)
Процесор: MediaTek MT6762 Helio P22 (4x2.0 GHz Cortex-A53 & 4x1.5 GHz Cortex-A53)
Кількість ядер процесора: 8
Графічний прискорювач: PowerVR GE8320
Дисплей: 6.53 "
Роздільна здатність дисплея: 1600 × 720 (HD+)
Частота оновлення дисплея: 60 Гц
Щільність пікселів: 269 ppi
Тип дисплею: IPS
Захисне скло: Corning Gorilla Glass 3
Об'єм внутрішньої пам'яті: 64 ГБ
Об'єм оперативної пам'яті: 6 ГБ
Основна камера: 3 модулі
Тип камерних модулів: стандартний
ширококутний датчик глибини Додаткові функції камери: автофокус Роздільна здатність основної камери: 20 Мп Роздільна здатність селфі-камери: 5 Мп 5 Мп Особливості оптики: тильні камери 20 Мп + 8 Мп + 0.3 Мп
Тип спалаху: LED
Wi-Fi: 802.11ac
Bluetooth: 5.0
NFC: є
Інтернет:4G-LTE
3G
EDGE
GPRS
Порти: USB Type-C
mini-jack 3.5 мм<
Навігація: GPS GPS Assisted GPS (A-GPS) ГЛОНАСС Galileo Beidou цифровий компас Звук: моно- динамік Датчики: акселерометр (G-сенсор) гіроскоп магнітометр освітленості наближення Слот для карти пам'яті: комбінований Nano-SIM /Micro-SD
Макс. об'єм карти пам'яті: 512 ГБ
Біометрична автентифікація: nbsp;система розпізнавання обличчя
сканер відбитків пальців
Кількість підтримуваних SIM-карт: 2
Тип SIM-карти: Nano-SIM
Ємність акумулятора: 15000 мА·ч
Підтримка бездротової зарядки: ні
Підтримка швидкої зарядки: 18 Вт
Матеріал корпусу:
Стандарт захисту: IP68
Особливості захисту: витримує занурення у воду на глибину до 1.5 м протягом 30 хвилин
Розміри: 85 × 176 × 23 мм
Вага: 458 г Колір: чорний
Технології зв'язку: GSM (2G)
HSPA (3G)
LTE (4G)
Процесор: MediaTek MT6762 Helio P22 (4x2.0 GHz Cortex-A53 & 4x1.5 GHz Cortex-A53)
Кількість ядер процесора: 8
Графічний прискорювач: PowerVR GE8320
Дисплей: 6.53 "
Роздільна здатність дисплея: 1600 × 720 (HD+)
Частота оновлення дисплея: 60 Гц
Щільність пікселів: 269 ppi
Тип дисплею: IPS
Захисне скло: Corning Gorilla Glass 3
Об'єм внутрішньої пам'яті: 64 ГБ
Об'єм оперативної пам'яті: 6 ГБ
Основна камера: 3 модулі
Тип камерних модулів: стандартний
ширококутний датчик глибини Додаткові функції камери: автофокус Роздільна здатність основної камери: 20 Мп Роздільна здатність селфі-камери: 5 Мп 5 Мп Особливості оптики: тильні камери 20 Мп + 8 Мп + 0.3 Мп
Тип спалаху: LED
Wi-Fi: 802.11ac
Bluetooth: 5.0
NFC: є
Інтернет:4G-LTE
3G
EDGE
GPRS
Порти: USB Type-C
mini-jack 3.5 мм<
Навігація: GPS GPS Assisted GPS (A-GPS) ГЛОНАСС Galileo Beidou цифровий компас Звук: моно- динамік Датчики: акселерометр (G-сенсор) гіроскоп магнітометр освітленості наближення Слот для карти пам'яті: комбінований Nano-SIM /Micro-SD
Макс. об'єм карти пам'яті: 512 ГБ
Біометрична автентифікація: nbsp;система розпізнавання обличчя
сканер відбитків пальців
Кількість підтримуваних SIM-карт: 2
Тип SIM-карти: Nano-SIM
Ємність акумулятора: 15000 мА·ч
Підтримка бездротової зарядки: ні
Підтримка швидкої зарядки: 18 Вт
Матеріал корпусу:
Стандарт захисту: IP68
Особливості захисту: витримує занурення у воду на глибину до 1.5 м протягом 30 хвилин
Розміри: 85 × 176 × 23 мм
Вага: 458 г Колір: чорний
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Sigma |
| Type of | Mobile phone |
| SIM card format | Nano |
| Communication Standards (GSM) | не задано |
| Body material | Plastic |
| Front-camera | 5 Mpx |
| Number of Cores | 8 core |
| Battery capacity | 15000 mAh |
| RAM | 6 Gb |
| Communication generation (2G / 3G / 4G) | не задано |
| Operating system | Android OS |
| CPU | MediaTek MT6762 Helio P22 |
| Camera features | не задано |
| Memory expansion | Nano-SIM/Micro-SD |
| Screen diagonal | 6.53 " |
| Built-in sensors | не задано |
| Main camera | 20 Mpx |
| Wireless connections | не задано |
| Organizer | не задано |
| Phone class | не задано |
| Colour | Black |
| Multimedia | не задано |
| Navigation | не задано |
| Special features | не задано |
| Call management | не задано |
| Messages | не задано |
| Display type | IPS |
| Dimensions (mm) | 85 × 176 × 23 mm |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Screen resolution | 1600 × 720 (HD+) |
| Weight | 458 g |
| The number of SIM-cards | 2 SIM |
| Form factor | Monoblock |
| Internal memory | 64 Gb |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 18 months |
| Type of shell | Monoblock |
| Color mob | The black |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.