Stand for 2 monitors GEMBIRD MS-D2-01 17"-27" Black
Регулювання: нахил
поворот
Pivot
висота
Сумісність (макс. діагональ): 27"
Максимальне навантаження: 12 кг
Кут нахилу: ±45°
Кути повороту: ±180°
VESA: 75 × 75
100 × 100
Розміри: 737 × 200 × 570 мм
Вага: 4.6 кг Колір: чорний
поворот
Pivot
висота
Сумісність (макс. діагональ): 27"
Максимальне навантаження: 12 кг
Кут нахилу: ±45°
Кути повороту: ±180°
VESA: 75 × 75
100 × 100
Розміри: 737 × 200 × 570 мм
Вага: 4.6 кг Колір: чорний
| В наявності | Так |
| Type of | Bracket |
| Manufacturer | Gembird |
| Type of | Outdoor, mobile |
| Load | Up to 12 kg |
| Colour | The black |
| VESA | 75 x 75 mm, 100 x 100 mm |
| Weight of packing | 9 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.