TV wall mount GEMBIRD WM-42F-04 23"-42" Black
Регулювання: відсутні
Сумісність (макс. діагональ): 42"
Максимальне навантаження: 35 кг
VESA: 50 × 50
75 × 75
100 × 100
200 × 100
200 × 200
Відстань від площини кріплення: 20.5 мм
Розміри: 20.5 × 265 × 222 мм
Вага: 0.55 кг Колір: чорний
Сумісність (макс. діагональ): 42"
Максимальне навантаження: 35 кг
VESA: 50 × 50
75 × 75
100 × 100
200 × 100
200 × 200
Відстань від площини кріплення: 20.5 мм
Розміри: 20.5 × 265 × 222 мм
Вага: 0.55 кг Колір: чорний
| В наявності | Так |
| Type of | Bracket |
| Manufacturer | Gembird |
| Type of | Wall |
| Load | Up to 35 kg |
| Colour | The black |
| VESA | 200mm x 200mm |
| Weight of packing | 9 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.