TV wall mount GEMBIRD WM-42ST-01 23"-42" Black
Регулювання: нахил
поворот
Сумісність (макс. діагональ): 42"
Максимальне навантаження: 20 кг
Кут нахилу: +3°/-10°
Кути повороту: ±90°
VESA: 100 × 100
200 × 100
200 × 200
Відстань від площини кріплення: 56...300 мм
Розміри: 300 × 230 × 255 мм
Вага: 1.6 кг
Колір: чорний
поворот
Сумісність (макс. діагональ): 42"
Максимальне навантаження: 20 кг
Кут нахилу: +3°/-10°
Кути повороту: ±90°
VESA: 100 × 100
200 × 100
200 × 200
Відстань від площини кріплення: 56...300 мм
Розміри: 300 × 230 × 255 мм
Вага: 1.6 кг
Колір: чорний
| В наявності | Так |
| Type of | Bracket |
| Manufacturer | Gembird |
| Type of | Wall |
| Load | Up to 20 kg |
| Colour | The black |
| VESA | 200mm x 200mm |
| Weight of packing | 9 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.