TV wall mount GEMBIRD WM-42T-03 23"-42" Black
Регулювання: нахил
Сумісність (макс. діагональ): 42"
Максимальне навантаження: 25 кг
Кут нахилу: +3°/ -12°
VESA: 75 × 75
100 × 100
200 × 100
200 × 200
Відстань від площини кріплення: 37 мм
Розміри: 243 × 240 × 36 мм
Вага: 0.97 кг Колір: чорний
Сумісність (макс. діагональ): 42"
Максимальне навантаження: 25 кг
Кут нахилу: +3°/ -12°
VESA: 75 × 75
100 × 100
200 × 100
200 × 200
Відстань від площини кріплення: 37 мм
Розміри: 243 × 240 × 36 мм
Вага: 0.97 кг Колір: чорний
| В наявності | Так |
| Type of | Bracket |
| Manufacturer | Gembird |
| Type of | Wall |
| Load | Up to 25 kg |
| Colour | The black |
| VESA | 200mm x 200mm |
| Weight of packing | 9 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.