TV wall mount GEMBIRD WM-55ST-03 32"-55" Black WM-55ST-03
Регулювання: нахил
поворот
Сумісність (макс. діагональ): 55"
Максимальне навантаження: 35 кг
Кут нахилу: +5°/-18°
Кути повороту: ±90°
VESA: 75 × 75
100 × 100
100 × 200
150 × 100
150 × 150
200 × 100
200 × 200
300 × 200
300 × 300
400 × 200
400 × 300
400 × 400
Відстань від площини кріплення: 105...429 мм
Особливості: кабель-менеджмент
Розміри: 429 × 435 × 430 мм
Вага: 2.3 кг
Колір: чорний
поворот
Сумісність (макс. діагональ): 55"
Максимальне навантаження: 35 кг
Кут нахилу: +5°/-18°
Кути повороту: ±90°
VESA: 75 × 75
100 × 100
100 × 200
150 × 100
150 × 150
200 × 100
200 × 200
300 × 200
300 × 300
400 × 200
400 × 300
400 × 400
Відстань від площини кріплення: 105...429 мм
Особливості: кабель-менеджмент
Розміри: 429 × 435 × 430 мм
Вага: 2.3 кг
Колір: чорний
| В наявності | Так |
| Type of | Bracket |
| Manufacturer | Gembird |
| Colour | The black |
| VESA | max - 400mm x 400mm |
| Type of | Wall |
| Load | Up to 35 kg |
| Weight of packing | 9 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.