TV wall mount GEMBIRD WM-70T-03 37"-70" Black
Регулювання: нахил
Сумісність (макс. діагональ): 70"
Максимальне навантаження: 35 кг
Кут нахилу: 0°/- 8°
VESA: 200 × 200
300 × 300
400 × 200
400 × 400
600 × 400
Відстань від площини кріплення: 20.5 мм
Розміри: 20.5 × 665 × 422 мм
Вага: 1 кг
Колір: чорний
Сумісність (макс. діагональ): 70"
Максимальне навантаження: 35 кг
Кут нахилу: 0°/- 8°
VESA: 200 × 200
300 × 300
400 × 200
400 × 400
600 × 400
Відстань від площини кріплення: 20.5 мм
Розміри: 20.5 × 665 × 422 мм
Вага: 1 кг
Колір: чорний
| В наявності | Так |
| Type of | Bracket |
| Manufacturer | Gembird |
| Colour | The black |
| VESA | max - 600mm x 400mm |
| Type of | Wall |
| Load | Up to 35 kg |
| Weight of packing | 9 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.