TV wall mount GEMBIRD WM-80ST-03 37"-80" Black
Регулювання: нахил
поворот
Сумісність (макс. діагональ): 80"
Максимальне навантаження: 40 кг
Кут нахилу: +3°/-15°
Кути повороту: ±60°
VESA: 100 × 100
100 × 200
150 × 100
150 × 150
200 × 200
300 × 200
300 × 300
400 × 200
400 × 300
400 × 400
600 × 200
600 × 300
600 × 400
Відстань від площини кріплення: 67...355 мм
Особливості: кабель-менеджмент
Розміри: 355 × 640 × 420 мм
Вага: 3.6 кг Колір: чорний
поворот
Сумісність (макс. діагональ): 80"
Максимальне навантаження: 40 кг
Кут нахилу: +3°/-15°
Кути повороту: ±60°
VESA: 100 × 100
100 × 200
150 × 100
150 × 150
200 × 200
300 × 200
300 × 300
400 × 200
400 × 300
400 × 400
600 × 200
600 × 300
600 × 400
Відстань від площини кріплення: 67...355 мм
Особливості: кабель-менеджмент
Розміри: 355 × 640 × 420 мм
Вага: 3.6 кг Колір: чорний
| В наявності | Так |
| Type of | Bracket |
| Manufacturer | Gembird |
| Colour | The black |
| VESA | max - 600mm x 400mm |
| Type of | Wall |
| Load | Up to 40 kg |
| Weight of packing | 9 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.