Акустична система Redragon Toccata 11Вт RGB USB (78149)
Акустична система 2.1 Redragon Toccata сумарною вихідною потужністю 11 Вт створена для забезпечення якісного та чистого відтворення цифрових записів. Вона складається з двох сателітів по 3 Вт та сабвуфера потужністю 5 Вт. Динамічний дизайн та світлодіодне підсвічування вдало доповнять будь-який сучасний інтер'єр.
Акустична система Redragon Toccata легко підключається до ноутбука або комп'ютера за допомогою роз'єму 3,5 мм, mini-jack та USB-кабелю. Вона не потребує додаткового джерела живлення.
Вам не доведеться перемикатися на керування комп'ютером, щоб відрегулювати гучність – просте та зручне керування звуком здійснюється за допомогою регулятора гучності, що знаходиться на сабвуфері.
Прогумовані ніжки акустичної системи Redragon Toccata запобігатимуть її ковзанню по поверхні столу .
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Виробник | Redragon |
| Тип | Колонки |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | ні |
| Колір | Чорний |
| Харчування | Мережа |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Підтримувані медіа-носії | ні |
| Кількість каналів | 2.1 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Тип дисплея | ні |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 11 Вт |
| Звукова система | Стерео |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів | 2.1 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.