Monitor Acer EK221QE3BI (UM.WE1EE.301)
Діагональ екрану: 21.5"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 100 Гц
Час відгуку: 4 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 100000000 :1
Частота вертикальної розгортки 48...100 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
sRGB: 99 %
Відеороз'єми: 1 × HDMI
1 × VGA
Кут нахилу: -5...20 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 24 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри: 492.2 × 380 × 192 мм
Вага: 2.8 кг
Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 100 Гц
Час відгуку: 4 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 100000000 :1
Частота вертикальної розгортки 48...100 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
sRGB: 99 %
Відеороз'єми: 1 × HDMI
1 × VGA
Кут нахилу: -5...20 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 24 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри: 492.2 × 380 × 192 мм
Вага: 2.8 кг
Колір рамки: чорний
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x GPON uplink портРОN 1310/ 1490 nm длина в (EPON GEPON ONU/ONT SFP Stick (MAC Address Supported)) HDMI |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Tilt adjustment |
| Monitor Type | Frameless |
| Brightness | 250 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Blue Light Filter |
| Update frequency | 100 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| В наявності | Так |
| Modification | UM.WE1EE.301 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Acer |
| HDMI | Yes |
| DisplayPort | Not |
| DisplayPort USB-C | Not |
| VGA | Yes |
| DVI | Not |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 21,5 |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen size, inches | 21-22" |
| Backlight | WLED (led backlight) |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.