Monitor ASUS VY249HF-W White (90LM06A4-B03A70)
Діагональ екрану: 23.8"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 100 Гц
Час відгуку: 1 мс
Час відгуку (MPRT): 1 мс
Час відгуку (GtG): 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1300 :1
Динамічна контрастність: 100000000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 31...110 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48... 100 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync
AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
Відеороз'єми: 1 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід
Кут нахилу: -5...22 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 14 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 541 × 323 × 48 мм
Розміри: 541 × 392 × 185 мм
Вага (без підставки): 2.9 кг Вага: 3.4 кг Колір рамки: білий
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 100 Гц
Час відгуку: 1 мс
Час відгуку (MPRT): 1 мс
Час відгуку (GtG): 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1300 :1
Динамічна контрастність: 100000000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 31...110 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48... 100 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync
AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
Відеороз'єми: 1 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід
Кут нахилу: -5...22 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 14 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 541 × 323 × 48 мм
Розміри: 541 × 392 × 185 мм
Вага (без підставки): 2.9 кг Вага: 3.4 кг Колір рамки: білий
| Position adjustment | Tilt adjustment |
| Monitor Type | Frameless |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 250 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Color Temperature Selection |
| Update frequency | 100 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x H eadphone |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Modification | 90LM06A4-B03A70 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Asus |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Not |
| DisplayPort USB-C | Not |
| Webcam | Not |
| Warranty | 36 months |
| Colour | White |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Backlight | Not |
| Monitor diagonal | 23,8 |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen size, inches | 23-23,8" |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.