Laptop Lenovo Lenovo V15 G4 AMN (82YU00YCRA)
Lenovo V15 G4 — ноутбук у стриманому дизайні, розроблений для ведення бізнесу та вирішення робочих завдань. Виконаний у досить компактних розмірах та має вагу всього 1.65 кг, тому його легко можна брати з собою на робочі зустрічі чи у відрядження.
Пристрій допоможе розв'язувати складні задачі, а зі збалансованою начинкою дасть змогу реалізувати масштабні проєкти. Оснащення екраном 15.6" дюймів спростить роботу з презентаціями, мультимедійним контентом, діаграмами, адже надає більше площі для відтворення інформації.
Центральний процесор представлений AMD Ryzen 3 7320U, який демонструє хорошу енергоефективність і швидкість в обробці даних. У апаратній конфігурації моделі також наявний SSD-диск, робота якого полягає у записі та збереженні інформації.
Lenovo V15 має широкий набір інтерфейсів для підключення всіх необхідних пристроїв. Також передбачено вбудований модуль Bluetooth 5.1 для бездротових пристроїв, роз'єм RJ-45 та адаптер Wi-Fi 11ac для під'єднання до мережі інтернет.
Ноутбук пройшов безліч тестувань та має сертифікат MIL-STD-810H, який підтверджує його готовність до роботи в різних умовах. Кришка здатна відкриватися на 180 градусів, пропонуючи найбільш зручне положення для роботи, а ергономічна клавіатура спростить роботу з текстом.
.| Laptop type | For work and study |
| Screen surface | Matt |
| Optical drive | No ODD |
| В наявності | Так |
| Update frequency | 60 Hz |
| Manufacturer | Lenovo |
| Type of | A laptop |
| Webcam | Yes |
| Wireless technology | Bluetooth |
| Warranty | 36 months |
| Screen size, inches | 15.6 |
| Laptop diagonal | 15 inches |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Colour | The black |
| Safety | TPM module |
| Graphics card type | Integrated |
| GPU family | AMD |
| Memory type | DDR5 |
| Memory | 8 GB |
| Hard disk capacity | 0 |
| SSD capacity | 256 GB |
| Processor family | AMD Ryzen 3 |
| Network adapter Voltronic JP1081B/KY-RD9700 1хGE LAN | There is |
| OS | Windows 11 Pro |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.