Desktop monitor mount BRATECK LDT71-C012N 17"-32" Black
Регулювання: нахил
поворот
Сумісність (макс. діагональ): 32"
Максимальне навантаження: 8 кг
Кут нахилу:  +90°/-45°
Кути повороту: ±180°
Кількість ступенів свободи: 3
VESA: 75 × 75
100 × 100
Особливості: кабель-менеджмент
Розміри: 606 × 512 × 117 мм
Колір: чорний
поворот
Сумісність (макс. діагональ): 32"
Максимальне навантаження: 8 кг
Кут нахилу:  +90°/-45°
Кути повороту: ±180°
Кількість ступенів свободи: 3
VESA: 75 × 75
100 × 100
Особливості: кабель-менеджмент
Розміри: 606 × 512 × 117 мм
Колір: чорний
| В наявності | Так |
| Type of | Bracket |
| Manufacturer | Brateck |
| Colour | The black |
| VESA | 75 x 75 mm, 100 x 100 mm |
| Type of | Desktop |
| Load | Up to 8 kg |
| Weight of packing | 9 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.