Monitor IIYAMA ProLite XU2492HSU-B6
Стильний дизайн "від краю до краю" робить Iiyama ProLite XU2492HSU-B6 ідеальним рішенням для встановлення кількох моніторів. Технологія IPS-панелі забезпечує точну та стабільну передачу кольорів з широкими кутами огляду. Частота оновлення 100 Гц у поєднанні з функцією FreeSync забезпечує миттєве та відчутне покращення плавності зображення. Високі показники контрастності та яскравості означають, що монітор забезпечить відмінну продуктивність при роботі з фотографіями та веб-дизайном. Оснащений динаміками, 2-портовим концентратором USB 3.2, гніздом для навушників, роз'ємами HDMI та DisplayPort, а також функцією зменшення синього світла для зниження втоми очей для оптимального комфорту користувача, цей 24'' монітор є чудовим вибором як для багатомоніторних конфігурацій, так і для офісних програм .
| Image Enhancement Technologies | Flicker-Free |
| Update frequency | 100 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x 3.5mm Mini-Jack |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Tilt adjustment |
| Monitor Type | Frameless |
| Brightness | 250 cd/m 2 |
| Modification | XU2492HSU-B6 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | IIYAMA |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Backlight | WLED (led backlight) |
| Monitor diagonal | 23,8 |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen size, inches | 23-23,8" |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.