Монітор BENQ SW272Q (9H.LLPLB.QBE)
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 60 Гц
Час відгуку: 5 мс
Час відгуку (GtG): 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 300 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Кут огляду горизонтальний:178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: HDR10
sRGB: 100 %
Adobe RGB: 99% DCI-P3: 98% Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort USB-C
2 × HDMI
Аудіороз'єм: вихід
USB-хаб: 1 × USB-C 3.1
2 × USB 3.1 Ергономіка: регулювання по висоті орієнтація пейзаж/портрет (Pivot) Кут нахилу: -5...20 VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (макс.): 160 Вт Енергоспоживання (стандарт): 25 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.3 Вт Розміри (без підставки) ): 613.9 × 368.3 × 74.6 мм
Розміри: 613.9 × 451.8...591.8 × 274 мм
Вага (без підставки): 4.92 кг Вага: 8.3 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 60 Гц
Час відгуку: 5 мс
Час відгуку (GtG): 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 300 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Кут огляду горизонтальний:178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: HDR10
sRGB: 100 %
Adobe RGB: 99% DCI-P3: 98% Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort USB-C
2 × HDMI
Аудіороз'єм: вихід
USB-хаб: 1 × USB-C 3.1
2 × USB 3.1 Ергономіка: регулювання по висоті орієнтація пейзаж/портрет (Pivot) Кут нахилу: -5...20 VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (макс.): 160 Вт Енергоспоживання (стандарт): 25 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.3 Вт Розміри (без підставки) ): 613.9 × 368.3 × 74.6 мм
Розміри: 613.9 × 451.8...591.8 × 274 мм
Вага (без підставки): 4.92 кг Вага: 8.3 кг Колір рамки: чорний
| Monitor Type | Frameless |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 300 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | HDR 10 |
| Update frequency | 60 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x H eadphone |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Monitor rotation (Swivel) |
| Modification | 9H.LLPLB.QBE |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | BenQ |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Yes |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Backlight | Not |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 2560x1440 |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen size, inches | 27-28" |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.