Монітор DELL UltraSharp U2724D (210-BKVB)
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 120 Гц
Час відгуку: 5 мс
Час відгуку (GtG): 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 350 кд/м²
Контрастність: 2000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...178 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...120 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
sRGB: 100 %
DCI-P3: 98 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort (вихід)
1 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
USB-хаб: 3 × USB 3.2
1 × USB-C 3.2 Gen 1
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу:-5...21 VESA : 100 × 100 мм Енергоспоживання (макс.): 85 Вт Енергоспоживання (стандарт): 24 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки) ): 612.24 × 352.51 × 50.12 мм
Розміри: 612.24 × 385.58 × 192.28 мм
Вага (без підставки): 4.49 кг Вага: 6.56 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 120 Гц
Час відгуку: 5 мс
Час відгуку (GtG): 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 350 кд/м²
Контрастність: 2000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...178 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...120 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
sRGB: 100 %
DCI-P3: 98 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort (вихід)
1 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
USB-хаб: 3 × USB 3.2
1 × USB-C 3.2 Gen 1
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу:-5...21 VESA : 100 × 100 мм Енергоспоживання (макс.): 85 Вт Енергоспоживання (стандарт): 24 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки) ): 612.24 × 352.51 × 50.12 мм
Розміри: 612.24 × 385.58 × 192.28 мм
Вага (без підставки): 4.49 кг Вага: 6.56 кг Колір рамки: чорний
| Position adjustment | Monitor rotation (Swivel) |
| Monitor Type | For video editing |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 350 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | не задано |
| Update frequency | 120 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x H eadphone |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Modification | 210-BKVB |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Dell |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| Webcam | Not |
| Warranty | 36 months |
| Colour | Silver |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| 3D support | Not |
| Backlight | LED (led backlight) |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 2560x1440 |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen size, inches | 27-28" |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.