Неттоп ARTLINE Business B16 (B16v41)
Комп"ютер ARTLINE Business B16 Intel 4-Core i3-12100 3.3-4.3Ghz/BOX/16Gb DDR4-3200 SODIMM/-/Wi-Fi 802.11AC+BT4.0/-/480GB M.2 NVMe SSD/-/JW H610/Intel HD/Barebone Artline Business B16-H610 120W Технический паспорт/38міс.(B16v41)
| В наявності | Так |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Type of | Nettop |
| Manufacturer | ARTLINE |
| CPU | Intel Core i3-12xxx |
| Video adapter type | Built in |
| Number of Cores | 4 |
| Graphics chip | Intel HD |
| Memory | 16 GB |
| SSD capacity | 480 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| OS | Without OS |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.