Десктоп ARTLINE Business B25 (B25v55)
Комп"ютер ARTLINE Business B25 Intel® Celeron® G5905 3.50 GHz/BOX/8Gb DDR4-2666/-/-/-/120GB SSD/-/PRIME H410M-R/Intel HD/LogicPower S605 U3 400W Stock Технический паспорт/38міс.(B25v55) .(B25v55)
| Interfaces and Connections | не задано |
| В наявності | Так |
| Type of | System unit |
| Manufacturer | ARTLINE |
| CPU | Intel Celeron |
| Number of Cores | 2 |
| Video adapter type | Built in |
| Graphics chip | Intel HD |
| Memory | 8 GB |
| SSD capacity | 120 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| OS | Without OS |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.