Десктоп ARTLINE Business B45 (B45v17Win)
Комп"ютер ARTLINE Business B45 AMD 6-core Ryzen 5 5600G 3.9-4.4Ghz/Wraith Stealth/32Gb DDR4-3200/-/-/Windows 11 Pro Standard/480GB SSD/1TB/PRIME A320M-K/Radeon™ Vega Graphics/LogicPower S605 U3 400W Stock -/38міс.(B45v17Win) .(B45v17Win)
| В наявності | Так |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Type of | System unit |
| Manufacturer | ARTLINE |
| CPU | AMD Ryzen 5 |
| Video adapter type | Built in |
| Number of Cores | 6 |
| Graphics chip | AMD Radeon Graphics |
| Memory | 32 GB |
| SSD capacity | 480 GB |
| Hard disk capacity | 1 TB |
| OS | Windows 11 Pro |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.