Acoustic speakers NZXT Gaming Speakers 3" Black V2, EU (AP-SPKB2-EU)
Тип акустики : 2.0
Материал корпуса колонок : Дерево
Мощность колонок : 2 х 40 Вт
Наявність ПДК : Нет
Колір колонок : Black
Общая мощность : 80 Вт
Материал корпуса колонок : Дерево
Мощность колонок : 2 х 40 Вт
Наявність ПДК : Нет
Колір колонок : Black
Общая мощность : 80 Вт
| Body material | MDF |
| Manufacturer | NZXT |
| Type of | Columns |
| Sound system | Stereo |
| Built-in equalizer | Not |
| Number of preset stations | Not |
| Media support | Not |
| Colour | The black |
| Nutrition | Network |
| Interfaces | Jack 3,5 mm |
| Supported Media | Not |
| Number of channels | 2.0 |
| Disc Playback Modes | Not |
| Karaoke | Not |
| FM tuner | Not |
| Display type | Not |
| Total Output Power (RMS) | 80 W |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Number of channels | 2.0 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.