Acoustic system Aula N-521 Led USB Black (6948391265063)
Колонки 2.0 AULA N-521 з потужністю 6 Вт відмінно підходять для ПК, моноблока чи ноутбука. RGB-підсвічування перетворює акустичну систему на стильний елемент декору для комп'ютерного столу. Зовнішній регулятор гучності дозволяє не тягнутися до колонок, що особливо зручно при їх віддаленому розташуванні.
AULA N-521 оснащені стандартним з'єднанням через jack 3.5 мм. Це дозволяє підключати їх до комп'ютера, телевізора та мобільних пристроїв. Живлення USB-портом не вимагає пошуку вільної розетки. Легкі пластикові колонки не займають багато місця на столі або вузькій поличці. .
| Body material | Plastic |
| Manufacturer | Aula |
| Type of | Columns |
| Nutrition | From USB |
| Interfaces | Jack 3,5 mm |
| Supported Media | Not |
| Number of channels | 2.0 |
| Disc Playback Modes | Not |
| Karaoke | Not |
| FM tuner | Not |
| Display type | Not |
| Total Output Power (RMS) | 6 W |
| Sound system | Stereo |
| Built-in equalizer | Not |
| Number of preset stations | Not |
| Media support | Not |
| Colour | The black |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Number of channels | 2.0 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.