Моноблок ARTLINE Business M65 (M65v24Win)
Моноблок ARTLINE Business M65 Intel (6p+4e)-Core i5-14400 up to 4.7Ghz/BOX/16Gb DDR5-4800/-/-/Windows 11 Pro Standard/480Gb M.2 NVME SSD/-/PRIME H610M-R/Intel HD/D4 23,8" IPS FullHD 1920*1080 200W Технический паспорт/38міс.(M65v24Win) .(M65v24Win)
| Interfaces and Connections | не задано |
| В наявності | Так |
| Type of | Monoblock |
| Manufacturer | ARTLINE |
| CPU | Intel Core i5-14xxx |
| Video adapter type | Built in |
| Number of Cores | 10 |
| Graphics chip | Intel HD |
| Memory | 16 GB |
| SSD capacity | 480 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| OS | Windows 11 Pro |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.