Десктоп ARTLINE WorkStation W73 (W73v24)
Графічна станція ARTLINE WorkStation W73 Intel (8p+12e)-Core i7-14700 up to 5.4Ghz/QB-OL7280/32Gb DDR5-6000 Gaming/-/-/-/480Gb M.2 NVME SSD/2TB/PRIME B760M-A/GeForce RTX 3050 8GB/QUBE ARGON WS 650W 80+ Bronze/38міс.(W73v24) .(W73v24)
| В наявності | Так |
| Популярні фільтри | Робоча станція |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Manufacturer | ARTLINE |
| Type of | Work station |
| CPU | Intel Core i7-14xxx |
| Video adapter type | Discrete |
| Number of Cores | 20 |
| Graphics chip | GeForce RTX 3050 |
| Memory | 32 GB |
| SSD capacity | 480 GB |
| Hard disk capacity | 2 TB |
| OS | Without OS |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.