Десктоп ARTLINE Business B27 (B27v69)
Комп"ютер ARTLINE Business B27 Intel (4p+0e)-Core i3-14100 up to 4.7Ghz/BOX/16Gb DDR5-4800/-/-/-/480Gb M.2 NVME SSD/-/PRIME H610M-R/Intel HD/LogicPower S605 U3 400W Stock Технический паспорт/38міс.(B27v69) .(B27v69)
| В наявності | Так |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Type of | System unit |
| Manufacturer | ARTLINE |
| CPU | i3-14xx |
| Video adapter type | Built in |
| Number of Cores | 4 |
| Graphics chip | Intel HD |
| Memory | 16 GB |
| SSD capacity | 480 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| OS | Without OS |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.