Ноутбук HP EliteBook 1040 G10 (819Y1EA)
Потужний і легкий ноутбук HP EliteBook 1040, створений на основі інноваційного досвіду користувача, доповненого HP Presence 2 і контекстним інтелектом, дає вам свободу працювати там, де ви знаходитесь .
| Laptop type | Business |
| Screen surface | Matt |
| Backlit keyboard | ні |
| Optical drive | No ODD |
| Memory slots | 2 x SO-DIMM |
| Graphics chip | Intel Iris Xe Graphics |
| Number of Cores | 10 |
| В наявності | Так |
| Update frequency | 60 Hz |
| Manufacturer | HP |
| Type of | A laptop |
| Webcam | Yes |
| Built-in microphone | There is |
| Wireless technology | Bluetooth |
| Warranty | 60 months |
| Screen size, inches | 14.0 |
| Laptop diagonal | 14 inches |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen resolution | 1920x1200 |
| Colour | Silver |
| Audio system | Bang&Olufsen |
| Safety | TPM module |
| Graphics card type | Integrated |
| GPU family | Built-in GPU |
| Memory type | DDR5 |
| Memory | 16 GB |
| Hard disk capacity | 0 |
| SSD capacity | 512 GB |
| Processor family | Intel Core i7 |
| Network adapter Voltronic JP1081B/KY-RD9700 1хGE LAN | There is |
| OS | Windows 11 Pro |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.