Монітор AOC CU34G2XP/BK
Діагональ екрану: 34"
Максимальна роздільна здатність: 3440 × 1440
Співвідношення сторін: 21:9
Тип матриці: VA
Частота оновлення: 180 Гц
Час відгуку: 1 мс
Час відгуку (MPRT): 1 мс
Час відгуку (GtG): 1 мс
Поверхня екрану: матова
Особливості екрану: вигнутий
Яскравість дисплея: 350 кд/м²
Контрастність: 4000 :1
Динамічна контрастність: 80000000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...250 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...180 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync AMD FreeSync AMD FreeSync Кут огляду горизонтальний: 178 ° Кут огляду вертикальний: 178 ° Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд HDR: DisplayHDR 400 sRGB: 126.5 % Adobe RGB: 91.4 %
DCI-P3: 95.1 %
Відеороз'єми: 2 × DisplayPort
2 × HDMI
Аудіороз'єм: вихід
USB-хаб: 4 × USB 3.2 Gen 1
Ергономіка: регулювання по висоті
Кут нахилу: -3.5...21.5 °
VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (макс.): 120 Вт Енергоспоживання (стандарт): 59 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки) ): 808.3 × 367.5 × 102.9 мм
Розміри: 808.3 × 528.2 × 237.4 мм
Вага (без підставки): 6.51 кг Вага: 8.02 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 3440 × 1440
Співвідношення сторін: 21:9
Тип матриці: VA
Частота оновлення: 180 Гц
Час відгуку: 1 мс
Час відгуку (MPRT): 1 мс
Час відгуку (GtG): 1 мс
Поверхня екрану: матова
Особливості екрану: вигнутий
Яскравість дисплея: 350 кд/м²
Контрастність: 4000 :1
Динамічна контрастність: 80000000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...250 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...180 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync AMD FreeSync AMD FreeSync Кут огляду горизонтальний: 178 ° Кут огляду вертикальний: 178 ° Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд HDR: DisplayHDR 400 sRGB: 126.5 % Adobe RGB: 91.4 %
DCI-P3: 95.1 %
Відеороз'єми: 2 × DisplayPort
2 × HDMI
Аудіороз'єм: вихід
USB-хаб: 4 × USB 3.2 Gen 1
Ергономіка: регулювання по висоті
Кут нахилу: -3.5...21.5 °
VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (макс.): 120 Вт Енергоспоживання (стандарт): 59 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки) ): 808.3 × 367.5 × 102.9 мм
Розміри: 808.3 × 528.2 × 237.4 мм
Вага (без підставки): 6.51 кг Вага: 8.02 кг Колір рамки: чорний
| Position adjustment | Monitor rotation (Swivel) |
| Monitor Type | Frameless |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 350 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Flicker-Free |
| Update frequency | 180 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x 3.5mm Mini-Jack |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Modification | CU34G2XP/BK |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | AOC |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| Aspect ratio | 21:9 |
| Backlight | Not |
| Monitor diagonal | 34 |
| Screen resolution | 3440x1440 |
| Matrix type | VA |
| Screen size, inches | Over 30" |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.