Десктоп ARTLINE WorkStation W52 Windows 11 Pro (W52v24Win)
Графічна станція ARTLINE WorkStation W52 Intel 6-Core i5-12400 2.5-4.4Ghz/Tower/32Gb DDR4-3600 Gaming/-/-/Windows 11 Pro Standard/480Gb M.2 NVME SSD/2TB/PRIME B660M-A D4/GeForce RTX 3050 6GB/QUBE SUCCESSOR 550W 80+ Bronze/38міс.(W52v24Win) .(W52v24Win)
| Interfaces and Connections | не задано |
| В наявності | Так |
| Популярні фільтри | Робоча станція |
| Type of | Work station |
| Manufacturer | ARTLINE |
| CPU | Intel Core i5-12xxx |
| Video adapter type | Discrete |
| Number of Cores | 6 |
| Graphics chip | GeForce RTX 3050 |
| Memory | 32 GB |
| SSD capacity | 480 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| OS | Windows 11 Pro |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.