Computer ARTLINE Gaming X43 Windows 11 Home (X43v38Win)
Модель процесора
AMD 6-core Ryzen 5 3600 3.6-4.2GHz
Охолодження процесора
Tower ARGB
Відеокарта
GeForce RTX 3050 6GB
Оперативна пам'ять
2x8GB DDR4-3200
Об'єм накопичувача
1TB NVMe SSD
Об'єм другого накопичувача
-
Модель материнської плати
PRIME A320M-K
Корпус
QUBE QBC01 RGB
Блок живлення
500W
Охолодження корпусу
3x120mm RGB LED fans
Передні порти введення/виводу (Корпус)
2xUSB3.0 + Audio
Задні порти введення/виводу (Материнська плата)
1 x PS/2 keyboard (purple) 1 x PS/2 mouse (green) 1 x D-Sub 1 x HDMI 1 x Realtek 1Gb Ethernet port 4 x USB 3.1 Gen 1 ports (Type-A) 2 x USB 2.0 ports (Type-A) 3 x Audio jacks
Задні порти вводу/виводу (відеокарта)
1 x HDMI 2.1 3 x DisplayPort 1.4a
Мережева карта
1Gb
Операційна система
Windows 11 Home
Додатковий опціонал/можливості
Загартоване скло 4мм на бічній панелі
Вентилятори з RGB підсвічуванням
Ефективний повітряний кулер на процесорі
Високопродуктивний SSD стандарту NVME
Комплектація
ПК, техпаспорт, кабель живлення
Розміри товару (без пакування), мм
353x200x325
Вага (без упакування), кг
7
Колір
Black
AMD 6-core Ryzen 5 3600 3.6-4.2GHz
Охолодження процесора
Tower ARGB
Відеокарта
GeForce RTX 3050 6GB
Оперативна пам'ять
2x8GB DDR4-3200
Об'єм накопичувача
1TB NVMe SSD
Об'єм другого накопичувача
-
Модель материнської плати
PRIME A320M-K
Корпус
QUBE QBC01 RGB
Блок живлення
500W
Охолодження корпусу
3x120mm RGB LED fans
Передні порти введення/виводу (Корпус)
2xUSB3.0 + Audio
Задні порти введення/виводу (Материнська плата)
1 x PS/2 keyboard (purple) 1 x PS/2 mouse (green) 1 x D-Sub 1 x HDMI 1 x Realtek 1Gb Ethernet port 4 x USB 3.1 Gen 1 ports (Type-A) 2 x USB 2.0 ports (Type-A) 3 x Audio jacks
Задні порти вводу/виводу (відеокарта)
1 x HDMI 2.1 3 x DisplayPort 1.4a
Мережева карта
1Gb
Операційна система
Windows 11 Home
Додатковий опціонал/можливості
Загартоване скло 4мм на бічній панелі
Вентилятори з RGB підсвічуванням
Ефективний повітряний кулер на процесорі
Високопродуктивний SSD стандарту NVME
Комплектація
ПК, техпаспорт, кабель живлення
Розміри товару (без пакування), мм
353x200x325
Вага (без упакування), кг
7
Колір
Black
| Interfaces and Connections | не задано |
| В наявності | Так |
| Type of | System unit |
| Manufacturer | ARTLINE |
| CPU | AMD Ryzen 5 |
| Video adapter type | Discrete |
| Number of Cores | 6 |
| Graphics chip | GeForce RTX 3050 |
| Video memory capacity, GB | 6 GB |
| Memory | 16 GB |
| SSD capacity | 1 TB |
| Hard disk capacity | Not |
| OS | Windows 11 Home |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.